Погодні станції

Погодна станція важливий інструмент сучасного аграрія, за остані 20 років клімат в усьому світі зазнає великих змін, це можна побачити на відео нижче, на якому показано графік температурних аномалій за останні 116 років, у 190 країнах світу.

Аграрний бізнес найбільш залежний від примх природи, і якщо на погоду людство поки що вплинути не може, то передбачити погоду і аналізувати метеоданні ми можемо, а допомогти в цій справі нам допоможе професійна метеостанція, в її функції входить вимірювання і накопичення метеоданних, прогноз погоди. Багато хто скаже навіщо мені погодна станція якщо я можу подивитись погоду в інтернеті? І частково буде правий, але потрібно розуміти що в інтернеті узагальнений прогноз і метеоданні. А Ваша персональна метеостанція буде відображати метеоданні саме у Вашому господарстві, це дасть змогу Вам накопичувати і аналізувати метеоданні.

 

Погодна станція може накопичувати й аналізувати такі данні:

 

Напрямок і швидкість вітру

Данні про швидкість і напрямок вітру допоможуть в операціях із обприскуванням, будь якому агроному відомо що при швидкості вітру більше 5 м/с. проводити операції з опбприскування не рекомендується. Погодна станція передає данні на будь який смартфон на базі Android або iOS і керівник господарства або агроном може в будь яку мить подивитись на своєму смартфоні швидкість і напрямок вітру і дати рекомендації оператури з приводу обприскування.

Температу і вологість повітря

Погодна станція накопичує історію температури і вологості повітря за допомогою цих данних агроном може проаналізувати суму активних температур у Вашому регіоні, господарстві, що в подальшому дасть змогу підібрати оптимальні сорти для вирощування саме в вашому регіоні

Кількість і інтенсивність опадів

Погодна станція здатна вимірювати кількість опадів, їхню інтенсивість, з кроком 0,2 мм. Історія і кількості опадів відображається у вигляді графіків, що дозволяє агроному проаналізувати Вашу зону землеробства на рахунок кількості річних опадів, також це дозволить проаналізувати ефективність дощу.

Температура і вологість ґрунту

Вимірює температуру і вологість ґрунту в 4-хь шарах.

Атмосферний тиск

Відображає поточний атмосферний тиск, тенденцію змін.

Точка роси

Визначення погодною станцією точки роси дає змогу агроному спрогнозувати появи роси і відповідно цих данних скорегувати обприскування рослин для максимальної кфективності данної операції

Датчик вологості листа

Датчик вологості листа накопичує і передає дані по стану вологості листа, що дає змоги оптимізувати об’єм і графік поливу.

 

ТОВ “ТЕХ-ФАРМІНГ” офіційний дилер в Україні компанії Davis Instruments одного із світових лідерів з виробництва метрологічного обладнання, більше 50-ти років досвіду в сфері моніторингу погоди, близько 27 000 станцій підключених до мережі інтернет по всьому світу.

Телефонуйте: 067-215-78-77
Пишіть: info@tech-farming.com.ua

 • ТОВ "Тех Фармінг"  https://tech-farming.com пропонує :

  Повний контроль над сільсько-господарськими операціями :

  • Картографічний звіт якості виконання робіт
  • Візуалізація сільско-господарських робіт
  • Контроль витрат добрив та засобів
  • Контроль витрати палива
  • Картографування урожайності

  Обприскування :

  Обладнання для внесення добрив :

  Обробка та підготовка грунту :

  Супутниковий моніторінг та земельний аудит :

  Агрохімічне обстеження грунту :

  • Агрохімічний аналіз грунту
  • Ущільнення грунту (плужна підошва)
  • Рекомендації для внесення добрив
  • Електропровідність грунту
  • Визначення кислотності (РН) грунту
  • Рішення автоматичного розрахунку норми внесення добрив

  Агрономічні погодні станції та метеорологічні рішення :

  Посів сільськогосподарських культур :