Система підрулювання / механічний автопілот SmarTrax MD від Raven

Система підрулювання / механічний автопілот SmarTrax MD від Raven

Навігаційні системи в сільському господарстві це не розкіш а необхідність. Наприклад автопілот на трактор, значно підвищить продуктивність та якість виконаної роботи за аналогічний проміжок часу без автопілота. Продуктивність роботи підвищується за рахунок виключення надлишкового обробітку, мінімізуючи можливість перекриття від проходу до проходу агрегату з точністю 2 см на стиках. Висока якість досягається, шляхом рівномірного розподілення добрив, засобів захисту  та посівного матеріалу, адже рівномірне розподілення живлення для рослин забезпечить відповідну якість зідраного в майбутньому врожаю.

При використанні найпростішої навігаційної системи, збільшується робочий день за рахунок роботи вночі, при високій запиленості,  затуманеності, взагалі при поганій видимості. USB-порт розширить можливості контролю за якістю та кількістю виконаної роботи. Адже система паралельного водіння від Raven, Cruizer II – має функцію картографування виконаної роботи. Ще однією особливістю системи паралельного водіння Cruizer II є безпрецедентна точність 15-20 см. на стиках, що дає можливість здійснювати посів культур суцільного висіву вночі або за поганої видимості.

Встановлення автопілота на трактор є економічно обґрунтованим вкладенням. Щоб підвищити рентабельність та конкурентну спроможність ведення бізнесу в галузі сільського господарства насамперед потрібно:

 • зменшити затрати на 1 га оброблюваної площі;
 • виключити можливість надлишкового обробітку грунту;
 • максимальне дотримання технології розробленої агрономом.

Досягти високого результату можливо, але потрібно виключити луцький фактор з технології. При встановленні автопілота на трактор луцький фактор виключається і оператор виконує функцію контролю за технологічним процесом, і при необхідності зупинити або відкоригувати роботу.  Завдяки памяті на з машини, механічний автопілот від Raven, SmarTrax MD можливо використовувати не тільки при посіві та підживленні, а й при роботі самохідного оприскувача, збору врожаю комбайнами, що значно зекономить ресурси. Встановіть автопілот на трактор та зробіть свій бізнес більш прибутковим.

Максимальну точність та мінімізацію перекриттів на стиках, можна досягти шляхом встановлення гідравлічного автопілота  на трактор від Raven SmarTrax на трактор, самохідний оприскувач чи комбайн. При встановленні гідравлічного автопілота на трактор, виключаються такі фактори як люфти в рульовій системі.

 

Коротко про переваги:

Система підрулювання SmarTrax MD встановлюється безпосередньо на шківи рульової колонки, що унеможливлює проковзування на відхилення від курсу.

Завдяки особливості конструкції автопілот SmarTrax MD отримав безпрецедентну точність в своєму класі-2,5 см, при використанні корегувальної RTK-станції.

Система підрулювання / механічний автопілот SmarTrax MD має функцію запам’ятовування люфтів, для внесення відповідної поправки в траєкторію руху.

Система SmarTrax MD отримала легко знімальний механізм та пам’ять на 3 машини. Наприклад  трактор іноземного виробництва проводить дискову, щоб підвищити продуктивність на нього встановили автопілот SmarTrax MD. Після дискування  потрібно внести добрива відповідно переставляємо автопілот на інший трактор (переважно це МТЗ) і тд.  Це в свою чергу надає можливість зекономити фінанси і підвищити продуктивність. При цьому перестановка займе не більше 5 хв.

Завдяки встроєному гіроскопу система підрулювання вносить поправку за крутизну рельєфу в траєкторію руху, що значно підвищує точність за умов складного рельєфу.

Сфера використання:

Систему автоматичного автопілотовання можна використовувати майже у всіх технологічних операціях. Особливо єфективною система буде при посіві та внесенні добрив, засобів захисту. Завдяки системі автоматичного підрулювння SmarTrax MD від Raven, механізатори прюватимуть вночі та за поганої видимості з точністю від 15 до 2 см. міжрядь на стиках.

Ефект від застосування (використання) автопілота:

Розглянемо ефект від застосування на прикладі такого технологічного процесу як посів зернових та просапних культур. В середньому витрати на вирощування зернових сільськогосподарських культур складають 5500 грн. на 1га.. Тоді, як  показує досвід економія на добривах, засобах захисту та паливі складає від 3% -7%.  Якщо розрахувати економію на 1 га, то відповідно отримуємо 165-385 грн. з 1га.

Не будемо забувати про ефект усування або мінімізацію перекриття від проходу до проходу на стиках. При використанні маркера перекриття складає від 3%  до 10% від загальної посівної площі.(площа перекриття залежить від ширини сівалки чим менша ширина тим більша стикова площина). Середня вартість 1т еліти

пшениці української селекції 3500 грн/т. , норма висіву  250-300 кг/га.. Витрати на посівний матеріал ставитимуть 875грн/га  та 1050 грн/га відповідно. Візьмемо за середнє  значення 900 грн/га  та прекриття 3%-10% від загальної посівної площі, отримає економію 27-90 грн/га. Враховуючи, що ціна на посівний матеріал іноземної селекції складає і 6000 грн. можна зробити висновок, що економія буде більш суттєвою.

Підбивши підсумки отримуємо ефект 192- 475 грн/га на площі в 1000га.

Телефонуйте: 067-215-78-77
Пишіть: info@tech-farming.com.ua

 • ТОВ "Тех Фармінг"  https://tech-farming.com пропонує :

  Повний контроль над сільсько-господарськими операціями :

  • Картографічний звіт якості виконання робіт
  • Візуалізація сільско-господарських робіт
  • Контроль витрат добрив та засобів
  • Контроль витрати палива
  • Картографування урожайності

  Обприскування :

  Обладнання для внесення добрив :

  Обробка та підготовка грунту :

  Супутниковий моніторінг та земельний аудит :

  Агрохімічне обстеження грунту :

  • Агрохімічний аналіз грунту
  • Ущільнення грунту (плужна підошва)
  • Рекомендації для внесення добрив
  • Електропровідність грунту
  • Визначення кислотності (РН) грунту
  • Рішення автоматичного розрахунку норми внесення добрив

  Агрономічні погодні станції та метеорологічні рішення :

  Посів сільськогосподарських культур :